LiveZilla Live Chat Software
Κατηγορίες Προϊόντων
  • 1111
  • 1111
  • 1111
  • 1111
  • 1111
  • 1111
  • 1111
  • 1111
  • 1111
  • 1111
  • 1111
  • 1111
  • 1111
  • 1111
  • VT

PULSAR SC/APC-1SM SC/APC-1SM single-mode fiber optic adapter

PULSAR SC/APC-1SM SC/APC-1SM single-mode fiber optic adapter
Κατασκευαστής: PULSAR PULSAR
Κωδικός Προϊόντος: SC/APC-1SM
  • Τύπος συνδετήρα είσοδος / έξοδος: SC/APC μεμονωμένες – SC/APC μεμονωμένες
  • Type of fiber optic cable: single-mode
  • Notes: screws and cage nut included
  • Εγγύηση: ένα έτος από την ημερομηνία παραγωγής
  • 100 τεμάχια σε ένα πακέτο

Σχετικά Προϊόντα
PROFESSIONAL SERVICES © 2021