LiveZilla Live Chat Software
Κατηγορίες Προϊόντων
  • 1111
  • 1111
  • 1111
  • 1111
  • 1111
  • 1111
  • 1111
  • 1111
  • 1111
  • 1111
  • 1111
  • 1111
  • 1111
  • 1111
  • VT

PULSAR SC/APC-1SM-K SC/APC-1SM – single-mode fiber optic adapter, Keystone

PULSAR SC/APC-1SM-K SC/APC-1SM – single-mode fiber optic adapter, Keystone
Κατασκευαστής: PULSAR PULSAR
Κωδικός Προϊόντος: SC/APC-1SM-K
  • Τύπος συνδετήρα είσοδος / έξοδος: SC/APC μεμονωμένες – SC/APC μεμονωμένες
  • Type of fiber optic cable: single-mode
  • Notes: Keystone adapter
  • Εγγύηση: ένα έτος από την ημερομηνία παραγωγής
  • 100 τεμάχια σε ένα πακέτο

Σχετικά Προϊόντα
PROFESSIONAL SERVICES © 2021